Odzież markowa.

2015-04-19_192326

  Dla wielu klientów jedną z najważniejszych rzeczy w odzieży jest ich metka.

  Marka produktu jest niepodważalną wartością i to z jej powodu kupujemy wiele rzeczy i sprzętów. Na świecie istnieje kilkanaście marek znanych i uznanych za kultowe, czyli zawsze modne. Firmy z uznaną marką ciężko pracowały na swój prestiż i wpisały się do historii mody, sztuki, a także marketingu i handlu. Wiele kultowych marek istnieje już od dziesiątek lat, a ich pozycja na rynkach świata jest już ugruntowana i uznana. Nowym firmom niezwykle ciężko jest zaistnieć na arenie handlu odzieżą i wybiegów pokazów mody.

  Każdy klient mając do wyboru Nice i Polsport, zawsze wybierze Nice, a mając do wyboru CK i Telimenę, zawsze wybierze CK, nawet jeśli cena będzie nieporównywalna.

W internecie jest wiele sklepów zajmujących się handlem takimi właśnie produktami uznanych marek. Z myślą o klientach znających się na modzie i stylu odzieżowym skupiają one w swoich sklepach ubrania i akcesoria odzieżowe z poszukiwanymi metkami. Są to ubrania, torebki, buty, które pochodzą ze sklepów firmowych lub bezpośrednio od producentów, a ich ceny są często dużo atrakcyjniejsze niż cena za ten sam towar w roku ich wyprodukowania i sprzedawana w sklepie firmowym w charakterze Nowej Kolekcji. Dzięki atrakcyjnym cenom na tego typu towary o nieujawnionym roku produkcji, sklepy handlujące takimi artykułami cieszą się ogromną popularnością wśród klientów.

  W czasach kiedy istniały sklepy typu Lumpex, które coraz trudniej spotkać w polskich miastach, pojawiał się pomysł stworzenia tego typu sklepów z odzieżą używaną wyprodukowaną przez markowe firmy odzieżowe. Jednak z powodu braku towaru pomysł ten nie został wcielony w życie. Pomimo poszukiwań markowych produktów w tego typu sklepach, nie udało nam się nigdy znaleźć niczego wartego uwagi. Prawdopodobnie klienci markowej odzieży niechętnie się z nią rozstają i torebka od Armaniego, czy czapka Calvina Cleina jest przechowywana pieczołowicie przez ich posiadacza przez całe życie.

Reklamy
Odzież markowa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s